Biuro tłumaczeń

Stanowimy zespół doświadczonych i sumiennych tłumaczy wyspecjalizowanych w zakresie profesjonalnych przekładów rozmaitych tekstów, pism i dokumentów. Propozycję skorzystania z naszych usług kierujemy do klientów z całej Polski, w szczególności z takich miast jak Warszawa, Łódź oraz Lublin. Podejmujemy się wykonania tłumaczeń specjalistycznych ze wszystkich dziedzin, m.in. prawa, finansów, ekonomii, techniki, informatyki, elektroniki, medycyny i szeregu innych.

Tłumaczymy m.in. korespondencję handlową, umowy, akty prawne, kontrakty, statuty spółek, strony internetowe, instrukcje obsługi urządzeń, specyfikacje techniczne, foldery, opisy nieruchomości, kosztorysy, artykuły naukowe oraz wiele innych. Oferujemy Państwu rzetelne i terminowe tłumaczenia z języków oraz na języki wyszczególnione obok.

Każdy spośród współpracujących z nami tłumaczy jest również gotów podjąć się prowadzenia tłumaczenia ustnego; każdy z nich posiada solidne wykształcenie lingwistyczne oraz wieloletnie doświadczenie, pozwalające na sporządzanie tłumaczeń najwyższej klasy.

Tłumacze poszczególnych języków pracują zarówno indywidualnie, jak i zespołowo. Nie obawiamy się zleceń trudnych, a naszym priorytetem jest satysfakcja Klientów z jakości wykonania powierzonego nam zadania. Dlatego też w przypadku tekstu specjalistycznego możemy, na życzenie Klienta, zaoferować skonsultowanie merytorycznej terminologicznej strony tłumaczenia rodowitym specjalistą w danej dziedzinie.

Wykonujemy także tłumaczenia przysięgłe dokumentów wymagających uwierzytelnienia. Wszystkie powierzane nam teksty traktujemy poufnie zaś, w razie potrzeby, każdy z tłumaczy może osobiście zobowiązać się do zachowania poufności.
Tłumaczenia przyjmujemy zarówno drogą elektroniczną, jak i pocztą tradycyjną.